HAKKIMDA | SinanSonmez izmir düğün fotoğrafçısı
Content © Sinan Sönmez 2017
+ instagram + vimeo + facebook

 

Yıllardır düğün sektöründe bir çok insan kazandım. Çiftler bir yana, aile ve akrabaları ile halâ görüştüğüm çok insan var. Işimin, bana göre en büyük kazancı bu. Izmir'den Şanlı Urfa'ya, Bursa'dan Kıbrıs 'a kadar bir çok yerde çiftlerimin mutluluklaklarına şahit olup sağlam ilişkiler kurdum. Bebeklerini görmeye gittim. Birlikte sofralar paylaştık. Güldük, eğlendik , şarkılar söyledik ... Kötü hatıralarına da tanık oldum. Malum, hayat hep iyi gitmiyor.

Evlilik, insanın hayatındaki en önemli dönüm noktalarının başında geliyor. Birbirini seven iki kalp, hayatın engebeli yollarını birlikle, elele yürümek için karar alıp bu niyetle yola çıkıyor. Sevginiz sizi, siz de sevginizi yol boyunca yanınızda taşıyorsunuz. 

Bu çerçevede benim için düğün duygusal bir olaydır. Her insanın olduğu gibi her düğünün de farklı bir hikayesi vardır. Bu güzel günden geriye kalacak tek şey, görüntüler olacaktır. Bu nedenle gelin çiçeğinden makyaja, gelinlikten damatlığa kadar her detay hakkında da fikrimi söylüyorum. Fotoğraf, zaman geçtikçe anıya dönüşerek manevi bir değer kazanır. Fotoğrafı o günün bir rutini gibi görmüyorum. Bu da benim işime olan sevgimden geliyor.

Fiyatlara gelince, sizinle oturup konuşmadan, ne istediğinizi bilmeden, hayalinizi dinlemeden sadece fiyat içeriği yazmak bana duygudan uzak geliyor. Düğün, herhangi bir alışveriş gibi değil çünkü...

Verdigimiz hizmetler icerisinde; Fotoğraf, Düğün Klibi, save the date çekimi, 3 boyutlu hareketli fotoğraf (Türkiye 'de sadece bende), su altı çekimi, havadan çekim vb.çekimleri yapıyorum. Birlikte ortak bir hayalde ilerlemek ve bir konseptle çalışmak en verimlisi.

Her türlü sorunuz için lütfen benimle iletişime geçiniz. 

Sevgiler ve şimdiden mutluluklar dilerim :)


Sinan Sönmez